pezet.eu   pezet.com.pl   tablicekursow.com.pl   tablicekursow.pl   tabliceelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.com  
Rok założenia
1989

45-215 Opole ul. Luboszycka 18
Przedsiębiorstwo Zastosowań Techniki
PeZeT Krzysztof Hajduczek
tel. 77 4744 264 info@pezet.com.pl
Nasze aukcje :
Allegro
Nick : pezetsc

Współpracujemy z :

spectra-laser logoZastrzerzenia prawne

Polityka prywatności

Program GIIF wer. 1.04

Proponowany program służy do rejestracji transakcji powyżej 15.000 EURO oraz transakcji podejrzanych i przygotowania danych dla Generalnego Inspektora Informacji Finansowej.

Program może pracować na komputerach kompatybilnych z IBM w środowisku WINDOWS 9X,Me,NT,2000,XP.
Wymaga drukarki atramentowej lub laserowej dobrze radzącej sobie z wydrukami formularzy (podobnie jak ZUS) - jeżeli decydujemy się na drukowanie i przesyłanie kart transakcji pocztą - jest to najłatwiejszy sposób spełnienia obowiązku - dopuszczalny tylko dla pojedyńczych kart transakcji.
W przypadku transmisji drogą elektroniczną konieczny jest dostęp do internetu, posiadanie podpisu elektronicznego - technika wymagana dla firm wysyłających duże ilości kart transakcji.
Program jest stosunkowo łatwy w obsłudze. Wszystkie operacje związane z rejestracją transakcji wykonuje się w jednym oknie z zakładkami (zgodnie z grupami danych) wszystkie konieczne kody i skróty podpowiada komputer, nie trzeba posiadać żadnych list kodów. Większość wprowadzanych danych jest natychmiast weryfikowana.
Program sam prowadzi od pola do pola w wymaganej kolejności. Przed zapisaniem karty transakcji następuje szczegółowa weryfikacja danych ze wskazaniem wszystkich ostrzeżeń i błędów.
Program umożliwia : Program zabezpieczony jest systemem haseł (osoby wprowadzające,administrator) oraz posiada nieczytelne bazy danych dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Program jest tak skonstruowany, że wersja dostępna na stronie internetowej jest wersją pełną i identyczną z dostarczaną na CD wraz z licencją.
Każdy program po zainstalowaniu jest wersją DEMO, dopiero po wprowadzeniu kodu aktywacji (otrzymywanego w ramach zakupu licencji) staje się wersją pełną.
Wersja DEMO od pełnej różni się tylko występowaniem napisów DEMO na wydrukach oraz zablokowaniem funkcji importu i eksportu danych.
Wersja DEMO umożliwia wprowadzanie dowolnej ilości oddziałów (jednostek terenowych).
Wszystkie dane wprowadzone do wersji demo po aktywacji pozostają i mogą być drukowane oraz wysyłane z programu pod warunkiem wykupienia licencji na wystarczającą ilość oddziałów.
Program może być instalowany na dowolnej liczbie komputerów w firmie. Istotna dla licencji jest ilość oddziałów terenowych.

Kliknij jeżeli chcesz pobrać instrukcję

Kliknij jeżeli chcesz pobrać program GIIF

Cennik oprogramowania GIIF Kliknij jeśli chcesz zamówić licencje programu GIIF

WersjaCena nettoCena brutto
Dla Instytucji obowiązanej bez oddziałów 290,00356,70
Dla posiadaczy programu KANTOR 2000245,00301,35
Przy jednoczesnym zakupie programu KANTOR 2000210,00258,30
Każdy następny oddział 50,0061,50
Wszystkie ceny w PLN loco magazyn Opole.


zegaryelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.pl   zegarycyfrowe.com   zegarycyfrowe.com.pl   zegarycyfrowe.pl   digitclocks.com   digitalclocks.eu