pezet.eu   pezet.com.pl   zegaryelektroniczne.com   zegaryelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.pl  
Rok założenia
1989

45-215 Opole ul. Luboszycka 18
Przedsiębiorstwo Zastosowań Techniki
PeZeT Krzysztof Hajduczek
tel. 77 4744 264 info@pezet.com.pl
Nasze aukcje :
Allegro
Nick : pezetsc

Współpracujemy z :

spectra-laser logoZastrzerzenia prawne

Polityka prywatności,
RODO


synchronizator GPS

Synchronizator GPS

Synchronizator w wersji podstawowej przeznaczony jest do automatycznego nastawiania i aktualizacji czasu systemów zegarów naszej produkcji. Podłącza się go do zegara (lub sieci zegarów) z którego pobiera zasilanie i do którego wysyła dokładny czas.
Wykonywany jest również w wersji rozszerzonej,w której może służyć do podawania czasu innym urządzeniom za pośrednictwem interfejsu RS-232 lub RS-485 np. komputery, serwery, sieci komputerowe, aparatura pomiarowa, sterowniki przemysłowe itp.
Wykonywane są również synchronizatory z czujnikiem temperatury które mogą wysyłać do zegara również temperaturę z miejsca w którym się znajdują.
Zastępuje dotychczas stosowany synchronizator sygnałem DCF który to sygnał jest podatny na zakłócenia i nie zawsze da się go poprawnie odbierać.
Synchronizator pobiera dokładny czas UTC (zwany również Greenwich, Zulu) z systemu satelitarnego GPS. Wprowadza korektę czasu względem strefy czasowej (typowo dla Polski +1) oraz automatycznie zmienia czas zimowy/letni zgodnie z zasadami obowiązującymi w UE (dyrektywa UE 2000/84/EC).
Synchronizator może podawać czas lokalny (z lub bez korekty letniej) lub czas UTC samoczynnie co 6 godzin lub na zapytanie.
Więcej szczegółów w instrukcji obsługi synchronizatoraPobierz instrukcję

Cena standardowego synchronizatora GPS wynosi 230,00 zł netto + koszt wysyłki
Kliknij jeśli chcesz zamówić synchronizator

zegarycyfrowe.com   zegarycyfrowe.com.pl   zegarycyfrowe.pl   digitclocks.com   digitalclocks.eu