pezet.eu   pezet.com.pl   zegaryelektroniczne.com   zegaryelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.pl  
Rok założenia
1989

45-215 Opole ul. Luboszycka 18
Przedsiębiorstwo Zastosowań Techniki
PeZeT Krzysztof Hajduczek
tel. 77 4744 264 info@pezet.com.pl
Nasze aukcje :
Allegro
Nick : pezetsc

Współpracujemy z :

spectra-laser logoZastrzerzenia prawne

Polityka prywatności,
RODO


Kantory bez kas fiskalnych

Zgodnie z nowym rozporządzeniem odnośnie zwolnień ze stosowania kas fiskalnych do końca 2021 roku kantory są nadal zwolnione z obowiązku stosowania kas rejestrujących.

Rozszerzenie obowiązku GIIF

W związku z kończącym się okresem przejściowym nowelizacji ustawy o GIIF obowiązek rejestracji transakcji został rozszerzony dla transakcji gotówkowych od kwoty 10000 euro.
Dodatkowo trzeba opracować nowe procedury wewnętrzne oraz prowadzić analizę i ocenę ryzyka finansowego przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu.

Nowa wersja programu KANTOR 2000

Z uwagi na powyższe zmiany zdecydowaliśmy się na zrobienie nowej wersji programu KANTOR 2000 połączonej z rejestrem transakcji GIIF w jeden program, aby ułatwić upowszechniającą się rejestrację transakcji w GIIF.
Nowa wersja programu posiada w ramach raportu dziennego dodatkowy raport analizy i oceny ryzyka finansowego przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
Dodatkowo nowa wersja posiada możliwość rozliczania płatności bezgotówkowych np.kartami płatniczymi lub przelewami (na razie bez połączenia z terminalem)
Nowa wersja posiada również kilka dodatkowych rozszerzeń np. możliwość eksportowania kursów na strony www, eksport raportów itp.
Więcej informacji o nowej wersji oraz cenniki dostępne jest na stronie KANTOR 2000

Usługa zdalnej pomocy technicznej

W związku z spodziewanymi kolejnymi aktualizacjami aby usprawnić aktualne prace wdrożeniowe oraz przyszłe zmiany proponujemy dodatkową usługę zdalnego dostepu.
Realizacja usługi jest możliwa w punktach gdzie w komputerze na którym jest zainstalowany program kantor jest dostęp do internetu i umożliwia stworzenie połączenia nas z tym komputerem poprzez internet.
Połączenie tego typu jest bezpieczne ponieważ nie można stworzyć bez wiedzy drugiej strony. Abyśmy mogli wykonać taką sesję musimy połączyć się najpierw telefonicznie i równocześnie uruchomić oprogramowanie TeamViewer na obu łączonych komputerach. Po rozłączeniu się aby od nowa dokonać połączenia trzeba powtórzyć procedurę. Niema możliwości dostać się do komputera bez wiedzy jego użytkownika.
Do tego celu wykorzystujemy komercyjną wersję powyższego oprogramowania - mamy wykupioną licencję pozwalającą łączyć się z dowolną ilością użytkowników, użytkownik z którym się łączymy nie musi wykupować tego oprogramowania.
Usługa dostępna w godzinach pracy firmy.
Koszt tej usługi to 5 zł/miesiąc (płatne z góry za okres minimum 6 miesięcy) za gotowość oraz 40 zł/godz pracy zdalnej lub 30 zł/miesiąc (płatne z góry za okres minimum 3 miesiące) za gotowość i do 1h/mies usługi zdalne lub 60zł/h usługa bez abonamentu.zegarycyfrowe.com   zegarycyfrowe.com.pl   zegarycyfrowe.pl   digitclocks.com   digitalclocks.eu